Dagen daarna was ze nog aan het “shinen”.

ZEIST – ROTTERDAM

12 maart met mijn moeder op wens met Stichting Ambulance Wens

Rond 6 maart heb ik via het contactformulier van stichting ambulance wens de wens van mijn moeder ingediend, redelijk snel daarna werd ik direct opgebeld door Sarah die aangaf dat de wens van mijn moeder helaas niet haalbaar was en het verzoek aan ons om dan toch maar na te denken over een andere wens.

Echter na een klein uurtje werd ik weer door Sarah terug gebeld en enthousiast vertelde zij dat het toch ging lukken. Ik kan niet ontkennen dat ik lichtelijk emotioneel werd, daar ik op de fiets zat wist ik me toch enigszins groot te houden maar reed met een grote glimlach naar huis.

Mijn moeder is geboren op het Noordereiland in Rotterdam en heeft daar haar jeugd doorgebracht. Haar wens was om een meet&greet met Richard Groenendijk te krijgen.
Omdat zijn agenda best vol is was dit in eerste instantie niet mogelijk, maar uiteindelijk is het toch gelukt en was op 12 maart de dag daar dat mijn moeder Richard in de Euromast heeft mogen ontmoeten. Ze was toch wel een klein beetje “blij gespannen” maar eenmaal met Richard in gesprek bleek de spanning nergens voor nodig. Het was een ongedwongen en ontspannen gesprek waarin zeker het nodige werd gelachen.

Na het gesprek met Richard was het tijd voor een rondvaart met de Spido. Jan-Willem was die dag de chauffeur van de ambulance en ook Rotterdammer en wist dan ook nog de nodige feitjes te vertellen. Brigitte was die dag de verpleegkundige die ook mee was, wat een fijn gezelschap waren beide die dag!

Na de rondvaart met de Spido (waar moeders bij de kapitein in de stuurhut mocht zitten) kregen we een rit over het Noordereiland en uiteindelijk nog een spontane niet ingeplande stop bij het stadhuis waar ze ook met brancard een rondleiding heeft gekregen . Wat een lieve en spontane mensen werken daar, ook hier gingen deuren open die voor andere gesloten blijven.
Na de rondleiding in het stadhuis was het echt tijd om weer naar huis te gaan. Wat een positieve energie heb ik bij mijn moeder gezien, dagen daarna was ze nog aan het “shinen”.
Zoals ze zelf aangaf: “dit heeft me zoveel energie gegeven ”
Wij zijn de Stichting Ambulance Wens ontzettend dankbaar voor het waarmaken van deze onvergetelijke dag! Hopelijk mogen jullie nog lang door blijven gaan met jullie prachtige werk!

Help mee en zorg ervoor dat meer mensen een laatste wens in vervulling kunnen zien gaan